Móda sa neustále mení, a tak nie je ničím výnimočným, že čo bolo trendy minulú sezónu, je o rok na to absolútne nemoderné. Kým malé čierne a sako elegantného strihu v neutrálnej sivej je štýlové vždy a všade, niektoré kúsky nemajú to šťastie zaradiť sa medzi nadčasové.

Ktoré tri super novinky z minulej sezóny už teraz radšej neobliekajte?

Kúsky, ktoré sú out

Portál thefashionspot.com sa pozrel módnym trendom ostatnej sezóny poriadne na zúbok a odhalil, s čím všetkým by sme sa mali rozlúčiť. Teda v prípade, ak sledujeme trendy a chceme byť za každých okolností in.

Čo odhalili módni znalci a na čo všetko by sme mali v roku 2018 zabudnúť?

Šiltovka iba na šport

Zbohom dajte obľúbenej šiltovke. Minimálne v prípade, ak ste ju nosili doslova všade. Klasická športová šiltovka, ktorú si zamilovali známe celebrity, je už, zdá sa, passé, dovolená je jedine pri športových aktivitách. A vy, ak sa aj v škole či večer v meste nezaobídete bez pokrývky hlavy, siahnite radšej po trendy baretkách, ktoré skvelo doladíte k prechodnému kabátu i saku, prípadne po rozmanitých klobúkoch.

Otrhané džínsy na zadných partiách radšej nie!

Dotrhané rifle vpredu i na zadku – módny trend, ktorý učaroval predovšetkým mladším dievčatám. Vy všetky, ktoré ste sa tiež snažili zvýrazniť svoju ženskosť úzkymi džínsami s dierami kadekde, zvýšte pozornosť! Elastické otrhané rifle, obzvlášť tie s dierami v zadných partiách, možno stále zapôsobia na niektorých chlapov, ale odborníci na módu a súčasné trendy sa jednoznačne zhodujú v tom, že ich najväčšia sláva je už minulosťou.

Ramená odhaľujte s mierou

Odhalené ramená, vychytávka, ktorej sa minulé leto nevyhla snáď žiadna žena. Najmä mladšie dámy sa s radosťou obliekli do topov s odhalenými ramenami, prípadne si na seba dali priliehavé šaty odhaľujúce ich šiju aj líniu ramien.