Ženy a dary, to jednoducho ide k sebe. Ale na druhej strane, nie je darček ako darček… Občas totiž priveľká originalita chlapa nedopadne práve podľa jeho predstáv a namiesto spokojnej a vďačnej priateľky má vedľa seba urazenú, v horšom prípade nazúrenú polovičku.

Čím každú ženu zaručene dostanete a nikdy neurazíte?

Dobrá kozmetika

Ženy milujú kvalitnú kozmetiku. Kadejaké denné i nočné krémiky, masky, séra, o množstve dekoratívnej kozmetiky radšej ani reč… Už je na vás, či sa vyberiete do predajne alebo lekárne, či siahnete po overenej značke, prípadne vyskúšate prírodnú bio kozmetiku, dôležité je len trafiť sa do správneho prípravku.

Pamätajte, hoci poznáte jej obľúbenú značku, nekupujte krém na tvár, ale skôr telové mlieko, krém na ruky, sprchový gél či balzam na pery. Toto sú najuniverzálnejšie kozmetické produkty, ktorými nič nepokazíte.

Niečo trblietavé

Bez preháňania, ženy sú tak trochu straky. Nie, že by kradli, ale pretože sa tak vyžívajú vo všetkom lesklom a trblietavom. Ideálne, ak sú to krásne zlaté náušničky s drahým kamienkom či strieborná retiazka s pekným príveskom.

Avšak aj nádherný set z bižutérie poteší, podstatné je len trafiť sa do vkusu obdarovanej.

Štýlové pyžamo

Kto sa bojí kupovať šperky, môže siahnuť po pyžamku. Pekné a pohodlné pyžamo poteší každú ženu. Pri výbere sa sústreďte na správnu veľkosť, kvalitu pyžama a svoje urobí aj pekný vzor. Podľa toho, kedy pyžamo kupujete, zvoľte aj jeho hrejivejší, či tenší variant.

Ani kabelka nikdy neurazí

Jedna kabelka rozhodne nestačí! To je názor väčšiny žien. Ak ste skutočný frajer a chcete svoju polovičku milo prekvapiť, môžete to skúsiť a kúpiť jej kabelku. Ale pozor! V takom prípade je nevyhnutné poznať jej štýl, vkus a osobné preferencie. Najlepšie, keď si pozorne odsledujete, kam aké kabelky nosí, prípadne si necháte poradiť od profesionálky v obchode.

Lístky niekam na kultúru

Mnoho žien rado chodí do divadla, kina, na koncerty. Je to totiž skvelý spôsob pekne sa obliecť, upraviť a v neposlednom rade stráviť príjemný čas spolu mimo domu.

Keď váhate, čo z toho by vašu drahú potešilo úplne najviac, začnite lístkami na činohru, čo má dobré kritiky, prípadne na koncert jej obľúbenej kapely. Tento darček navyše poteší oboch, keďže ho poľahky vybavíte za pár minút, stačí pár klikov a všetko je nakúpené.